Kategoriler

HAKKIMIZDA

   tıkpaket.com , adı altında  Atlantis İş Güvenlik Malzemeleri İth. İhr. Tic. Ltd. Şti. kuruluşu olarak, müşterilerine verdiği kaliteli ve hızlı  hizmet , samimiyet , güven  sayesinde sektörünün en iyilerinden biri olmuştur..

 

   Firmamızın kökü 1970  Yılından bu yana dededen toruna geçen, Keşan adresinde faaliyete başlamiş olup 2019 yılından itibaren iş elbiseleri üretimi , iş güvenlik ,iş sağlığı malzemelerinin ,uyarı levha üretimini ve   bir çok marka ürünleriyle projelerde yer almiş ve eldiven,parka,yağmurluk vs gibi  itaalatinı'da yapmaktadır. Zamanla gelen talepler üzerine genç ve tecrübeli çalişanlariyla ürün yelpazesini genişleterek makine,hırdavat,izolasyon malzemeleri'de satişlarını yapmaktadır.

 

 

 

 E-ticaret sektöründe kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmeti ilke edinen , tıkpaket kuruluşundan bu yana gelişimini sürdürmekte ve gerek ürün gamı gerekse müşteri hizmetleriyle, sanal mağazalar arasında Lider konumu almaktadır. tıkpaket faaliyet süresi boyunca müşteri memnuniyetini ve sorunsuz teslimatlar gerçekleştirmeyi ön planda tutmuştur. Tüm siparişlerini, maksimum teknolojik donanımla sağladığı güvenli alışveriş ortamında başarıyla gerçekleştirmeye devam etmektedir.

 

 

tikpaket.com bir isguvenlikstore iştirakıdır.

 

 

 

                                                                                                                                                               saygılarımızla..